Избори 2022

На изборном мјесту Хозићи данас неће бити гласања

На бирачком мјесту Хозићи у Новом Граду данас неће бити одржани избори, рекао је Срни предсједник Општинске изборне комисије Љубан Кнежевић.

Кнежевић је навео да нови бирачки одбор, који је одредио ОИК, пакује изборни материјал који ће у пратњи полиције бити достављен у Општинску изборну комисију.

Он је рекао да бирачко мјесто Хозићи јутрос није ни почело са радом, а током обиласка чланови ОИК-а су нашли означене гласачке листиће за све нивое влати.

– Означене листиће је изузела полиција. Остали изборни материјал биће достављен у Општински изборну комисију – рекао је Кнежевић.

Главни тужилац Окружног јавног тужилаштва Приједор Младен Митровић изјавио је раније Срни да је пет лица из бирачког одбора Хозићи у Новом Граду ухапшено због сумње на кривично дјело изборна превара.

Подијели...
Извор
РТРССРНА

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Користите блокатор реклама

Наш систем је детектовао да користите неки од блокатора реклама. Ако бисмо те могли замолити да га искључите док читате наше вијести били би ти много захвални. Хвала ти унапријед!