Република Српска

Поводом Дана државности сутра скраћено радно вријеме институција Српске

Институције Републике Српске радиће сутра до 12 часова, поводом Сретења – Дана државности Републике Српске и Дана државности Републике Србије, саопштено је из Бироа Владе Републике Српске.

Ове године, први пут, Република Српска низом манифестација званично прославља Сретење као Дан државности, а под слоганом „Саборност и понос“.

Република Српска и Србија утврдиле су заједничко обиљежавање Сретења као Дана државности Декларацијом о заштити националних и политичких права и заједничкој будућности српског народа, донесеној на Свесрпском сабору у Београду у јуну прошле године.

Подијели...
Извор
АТВ

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button

Користите блокатор реклама

Наш систем је детектовао да користите неки од блокатора реклама. Ако бисмо те могли замолити да га искључите док читате наше вијести били би ти много захвални. Хвала ти унапријед!