Хотел „Љубиње“ данас ће бити предат општини у туристичке сврхе
Током недавне посјете предсједника Владе Републике Српске Сава Минића и министара општини Љубиње договорено је да се хотел „Љубиње“ врати општини на кориштење а све у сврху развоја туристичких потенцијала ове општине.
Са премијером Минићем у посјети Љубињу, и на састанку са начелником општине Стевом Драпићем, присуствовали су министар саобраћаја и веза Републике Српске Зоран Стевановић те министар трговине и туризма Денис Шулић.
Министар рада и борачко-инвалидске заштите Републике Српске Данијел Егић и начелник Љубиња Стево Драпић данас ће у Бањалуци потписати уговор о преносу власништва над некадашњим хотелом „Љубиње“ на ову општину, без накнаде.
Влада Српске ову одлуку усвојила је 25. септембра, уз оцјену да ће тиме бити ојачани туристички капацитети ове локалне заједнице.







