ДруштвоТребињеХроника

Ухапшен малољетник из Билеће који је пријетио покољем у средњој школи у Требињу

Полицијски службеници ПУ Требиње, данас су Републичком јавном тужилаштву предали малољетно лице из Билеће које се сумњичи да је починило Кривично дјело „Тероризам“.

Према нашим сазнањима, малољетник је путем друштвених мрежа пријетио покољем у једној средњој школи.

– Полицијски службеници дошли су до оперативних сазнања да је једно или више лица, припрема терористички акт на једну средњу школу у Требињу. Одмах по сазнању, обавијештено је посебно Одјељење за сузбијање корупције, организованог криминалитета и најтежег облика привредног криминалитета под чијим надзором су проведене одређене истражне радње. Радње које су проведене довеле су нас до лица из Билеће за које се сумњичи да је починило наведено кривично дјело – рекао је начелник ПУ Требиње, Синиша Лакета.

Креирајте сами своје мјесто за оглашавање

Лакета је навео да је лице лишено слободе синоћ у 19 часова и предато је у даље поступање надређеном тужилаштву.

Подијели...
Извор
АТВ

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button

Користите блокатор реклама

Наш систем је детектовао да користите неки од блокатора реклама. Ако бисмо те могли замолити да га искључите док читате наше вијести били би ти много захвални. Хвала ти унапријед!